/*
*/
Konyasporluyuz.com – Konyaspor taraftarının haber sitesi

Konyaspor’da kongre heyecanı

Atiker Konyaspor’da adaylıklarını açıklayan 3 eski yönetim kurulu üyesi bugün başkanlık için yarışacak.

Olağanüstü genel kurul kararı alan Atiker Konyaspor’da kongre heyecanı yaşanıyor. Mevcut yönetimin aday olmadığı kongrede, eski yönetim kurulu üyeleri Zeki Çimen, Mustafa Oral ve Hilmi Kulluk yönetim kurulu listeleriyle birlikte basının karşısına çıkarak başkan adayı olduklarını açıkladılar.

193 delegenin oy kullanıp, yeni yönetim kurulunun belirleneceği kongre bugün saat 15.00’te gerçekleşecek. Çoğunluğun sağlanamaması halinde kongre, 19 Haziran Salı günü çoğunluk aranmaksızın gerçekleşecek.

Adaylar oy pusulasının rengi ve konuşma sırası için kura çekti.

Kongre öncesi listelerini açıklayan üç başkan adayı dün kulüp binasında bir araya geldi. Buna göre bugün gerçekleşecek olağanüstü genel kurulda oy pusulası rengi ve konuşması sırası şu şekilde belirlendi.

Oy Pusulası Rengi:

1- Yeşil – Zeki Çimen

2- Beyaz – Hilmi Kulluk

3- Sarı – Mustafa Oral

Konuşma Sırası

1- Mustafa Oral

2- Hilmi Kulluk

3- Zeki Çimen

Kura çekimi sonrasında başkan adayları armamızın önünde fotoğraf çektirerek Konyaspor camiasına birlik ve beraberlik mesajı verdi. Genel kurulun Konyaspor’a yakışacak düzeyde geçmesini dileyen başkan adayları, “Konyaspor’umuz için en hayırlısı neyse o olsun” temennisinde bulundular.

One Comment

  1. Erhan

    8 Haziran 2018 at 08:08

    Millet başkanlık seçimini de yaptı, hocasını da belirledi, transfere başladı. Biz başkanı 19 haziran’da belirleyeceğiz. Atı alan üsküdar’ı geçecek. Zamanlama yanlış, çok geç kalındı. Hoca Aykut mu, Sergen mi olacak? Onlar kimleri transfer etmek istiyor? Bonservisi ekinde olan iyi oyuncuların peşpeşe yeni takımlarıyla anlaştıkları haberi geliyor 😡

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir