/*
*/
Konyasporluyuz.com – Konyaspor taraftarının haber sitesi

Kombine Fiyatları Belli Oldu !

Atiker Konyaspor’umuzun Konya Büyükşehir Belediye Stadyumu’nda oynayacağı iç saha maçlarında geçerli olacak 2018-19 sezonu kombine kartları için öncelikli satış süreci aynı koltuk/blok zorunluluğu olmaksızın 13 Temmuz 2018 Cuma günü saat 14.00’te genel satışlar ise 17 Temmuz 2018 Salı saat 12.00’de başlayacak.

Yönetim Kurulu 2017-18 Sezonu Süper Lig müsabakalarında düzenli olarak maçlara gelerek takımımıza destek veren taraftarlarımıza maç sayısına göre indirim uygulanması kararını almıştı. Ancak Passolig ile görüşmelerimiz neticesinde sistemin bu istekler doğrultusunda güncellenmesinin mümkün görünmediği ifade edilmiştir. Sistemin gelecek sezon devreye girmesiyle birlikte maçlara daha sık gelen taraftarlarımız, maçlara giriş sayılarına göre farklı indirim oranlarından en üst seviyede yararlanmış olacaklardır.

Yönetim Kurulunun kombine satışlarıyla ilgili aldığı kararlar şöyle:

Öncelikli satış süreci eski kombine sahiplerine %20 indirimli olup, 13 Temmuz 2018 Cuma günü saat 14.00’te başlayacak, 16 Temmuz Pazartesi saat 18.00’de sona erecektir.
Genel satışların başlama tarihi ise 17 Temmuz 2018 Salı günü olacaktır.
Üyelik aidat borcu olmayan delegelerimiz ‘Kulüpten borcu yoktur’ yazısı alıp ücretsiz olarak (BATI ALT A BLOK) gişelerden kombine yüklemesi yapabileceklerdir.
İlgili derneklere başvuru sonrasında hazırlanan listelerde yer alan Şehit Aileleri ve Gazilerimiz (DOĞU ALT A BLOK) ücretsiz olarak maçlarımızı izleyebileceklerdir.
Kadın taraftarlarımıza (istedikleri tribünden) %50 indirim yapılacaktır.
7-16 yaş arası çocuk ve gençlere (istedikleri tribünden) % 50 indirim uygulanacaktır.
Öğrencilerimize (istedikleri tribünden) % 25 indirim yapılacaktır.
60 yaş üstü taraftarlarımız (istedikleri tribünden) % 75 indirimli olarak kimlik fotokopileriyle birlikte gişelere gelerek yüklemelerini gerçekleştirebileceklerdir.
İndirimli satışlar sadece Passolig gişelerinde yapılacak olup, indirimli kombine sahiplerinin kombineleri transfere kapalı olacaktır.

Kombine indiriminden faydalanmak isteyen şehit aileleri, gaziler, kadınlar, öğrenciler (e-devlet öğrenci belgesi), çocuklar, ile 60 yaş üstü taraftarlarımız sadece Passolig satış gişelerine giderek ilgili kimlik ve belgelerini ibraz etmek zorundadırlar.

Bir kişi birden fazla indirimden yararlanamayacak ve Kombine alımlarında avantajlı olan indirim geçerli olacaktır.

İndirimlerden yararlanamayan kombine sahiplerinin sezon içinde en fazla 6 maç koltuklarını bir başkasına transfer hakkı bulunmaktadır. Transfer hakkı dolan ve maça gidemeyecek olan taraftarımız ve diğer tüm kombine sahipleri, koltuklarını her maç için, satılmak üzere kulübümüze devredebileceklerdir.

Kombine almak veya mevcut kombinesini yenilemek isteyen taraftarlarımızın aşağıdaki hususlara dikkat etmesi gerekmektedir:

Kombine satışları sadece Konyaspor logolu Passolig kart sahiplerine yapılacaktır.
Passolig kartlarının 2018-2019 sezonu boyunca geçerli olması için kart vizesinin 01.06.2019 tarihine kadar uzatılmış olması gerekmektedir.
Bilet ve kombine satışlarımıza ilişkin bilgi, detay ve duyurular sadece resmi web sitemiz ve sosyal medya hesaplarımızdan yapılmaktadır. Bunun dışında paylaşım mecramız bulunmamaktadır.

Taksit Yapılan Kredi Kartları;
•Deniz Bank 3+3 taksit

•World Kartlara 3+3 taksit

• Bonus Kartlara 3+3 taksit

•İş Bankası 3+3 taksit

•Halkbank 3+3 taksit

•Finansbank 3+3 taksit

•Passolig Kredi Kartı 6 taksit

Taksitli kombine alımlarında %6 vade farkı uygulanmaktadır. Belirtilen banka ve kartları haricindeki kredi kartlarına taksit yapılmamaktadır.

Sezonluk kombine satışları Konya Büyükşehir Belediye Stadyumu gişelerinde ve www.passo.com.tr adresinden yapılacaktır.

2018-2019 futbol sezonunda iç sahada oynanacak karşılaşmalarda geçerli olacak kombinelerin fiyatları şöyle:

TRİBÜN BLOK 2018-2019

BATI ALT D 1800

BATI ALT C-E 1350

BATI ALT B-F 1250

BATI ALT G 1150

BATI ÜST B-C 900

BATI ÜST A-D 750

DOĞU ALT D 900

DOĞU ALT C-E 750

DOĞU ALT B-F 600

DOĞU ALT A-G 360

DOĞU ÜST D 750

DOĞU ÜST C-E 600

DOĞU ÜST B-F 500

DOĞU ÜST A-G 360

KALE ARKALARI TÜM 150

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir