/*
*/
Konyasporluyuz.com – Konyaspor taraftarının haber sitesi

F.Bahçe’den ayrılırsam döneceğim yer Konyaspor’dur

Fenerbahçe’de kongre öncesi İki başkan adayının yaptığı açıklamalar sonrasında Aykut Kocaman’ın F.Bahçe’ye veda etme kararı aldığı iddia ediliyor.

Ne Aziz Yıldırım ne de Ali Koç’un kendisiyle devam etmeyeceğini ima etmesi üzerine büyük şaşkınlık yaşayan Aykut Kocaman bu yüzden ne istifasını verebildi. Ne de “2-3 gün sonra açıklayacağım” dediği kararını duyurdu.

Konyaspor maçından sonra, Ali Koç ve Aziz Yıldırım’ın kurmaylarıyla görüşeceğini de duyuran Kocaman bu görüşmeleri de yapamadı. Aziz Yıldırım kendisini “seçim sonrası”na bırakırken, Koç ise “taraftar” diyerek Kocaman’a kapıyı kapadı. Kocaman’ın tek görüldüğü yer Dirk Kuyt’ın jübilesi oldu. Ama orada da bir açıklama yapmadı.

Geçen sezon sonunda takımdan ayrılırken yöneticilere, “F.Bahçe’den ayrılırsam döneceğim yer Konyaspor’dur” sözlerine güvenen Konyasporlu yöneticiler ise yeni teknik direktör için Kocaman’ı beklemeye başladı.

Henüz bir görüşme veya konuşma olmadı.

Genel kurul sürecinde olan Konyaspor’da Aykut Kocaman için kapılar her zaman açık. Ancak aday olacağı bilinen üç listeninde bu konuda henüz bir çalışma yapmadığı biliniyor.

Ulusal basında yer alan bu haber Konyaspor taraftarlarını heyecanlandırdı.

FOTOSPOR

One Comment

  1. caner

    3 Haziran 2018 at 23:10

    Hadi hayırlısıyla inşallah ya rabbim

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir